nout
Analiza. Inovare!

Echipa LDDP a reprezentat cu succes in fata instantelor de judecata pe unul din clientii sai de traditie, Trammo GmbH

Echipa LDDP a reprezentat cu succes in fata instantelor de judecata pe unul din clientii sai de traditie, Trammo GmbH. Echipa noastra a asigurat cu succes consolidarea pozitiei de creditor a clientului sau cu privire la o creanta de peste 14 milioane lei. Instanta a gasit ca intemeiate apararile formulate de echipa noastra si a retinut ca sechestrul penal asigurator instituit asupra bunurilor debitorului nu poate bloca executarea silita demarata de un alt creditor. Solutia instantei confirma inca o data specializarea si experienta solida a LDDP in materia obligatiilor civile, recuperarii creantelor si procedurilor de executare silita. Asistenta juridica si reprezentarea au fost asigurate de colegii nostri dr. Crenguta Leaua, Cosmin Soare-Filatov si Andreea Ciubotaru.

Trammo este unul din liderii mondiali in ceea ce priveste comercializarea, schimbul, distribuția și transportul unei mari varietăți de marfuri, fiind unul din liderii de piata in privinta unor produse ca amoniacul anhidru, sulful, acidul sulfuric, acidul azotic și cocsul petrolier.

© Copyright Leaua Damcali Deaconu Paunescu - LDDP 2021